_____
Informacje ogólne

Firma Handlowa MEBLOHURT powstała w 1996 roku i jest znaczącym inwestorem na lokalnym rynku nieruchomości. Sukcesywnie od 2001 roku firma w ramach swojej działalności nabywała nieruchomości w różnych miastach województw: lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i mazowieckiego. Początkowo były to nieruchomości, których adaptacja polegała głównie na przystosowaniu pod salony meblowe i częściowo na wynajem. Wraz z rozwojem firmy i ze zwiększeniem powierzchni użytkowej kupowanych nieruchomości, zmienił się charakter działalności. W 2013 roku na potrzeby działalności handlowej została powołana spółka Nieruchomości Lalak Properties.

Od 2007 roku F.H. Meblohurt wyspecjalizowała się w komercjalizacji oraz obrocie posiadanych nieruchomości. W swojej ofercie posiada powierzchnie biurowe, handlowo-usługowe i magazynowe, które cieszą się największym zainteresowaniem ze względu na dobry standard oraz atrakcyjną cenę. Firma prowadzi działalność na jednym z najbardziej perspektywicznych rynków lokalnych dostrzegając duże możliwości w realizacji inwestycji.

Od kilkunastu lat zajmujemy się zakupem nieruchomości oraz przystosowaniem powierzchni pod ich wynajem. Naszymi najemcami są zarówno jednostki samorządowe, firmy handlowo-usługowe, firmy sieciowe jak również wielu mniejszych przedsiębiorców.

Należymy do Lubelskiego Klubu Biznesu, Organizacji Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” oraz do Lubelskiego Forum Pracodawców.

Podstawą działalności firmy jest:

 • wynajem i sprzedaż powierzchni w posiadanych nieruchomościach zewnętrznym firmom prowadzącym działalność handlową, usługową oraz magazynową,
 • administracja i zarządzanie nieruchomościami.

_____
Administracja i zarządzanie

Poprzez administrację i zarządzanie każdą z naszych nieruchomości dokładamy wszelkich starań, aby wynajmowane przez nas powierzchnie w pełni spełniały oczekiwania naszych najemców. Dajemy także możliwość każdemu najemcy dowolnej aranżacji wynajmowanej powierzchni tak, aby każdy mógł czuć się w niej komfortowo. Projekty adaptacyjne nieruchomości konsultowane są z uznanymi architektami i projektantami.

Posiadamy także duże doświadczenie w przeprowadzaniu adaptacji budynków w związku z koniecznością dostosowywania ich do potrzeb i obowiązujących standardów, a także do indywidualnych potrzeb i wymogów. Współpracujemy z firmami budowlano-remontowymi oraz wykończeniowymi, które wykonują na zlecenie nasze lub naszych najemców wszelkie prace budowlane.

Właściwe zarządzanie obiektami zapewnienia naszym najemcom najwyższą jakość usług oraz optymalizację kosztów napraw i konserwacji nieruchomości.

Nasze nieruchomości
Posiadamy 17 nieruchomości o łącznej powierzchni użytkowej budynków 70700 m2 m.in. w Lublinie, Radomiu, Puławach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Chełmie, Sandomierzu, Łęcznej, Lubartowie, Włodawie, Kurowie.

Nasze atuty to:

 • stabilna i pewna pozycja na rynku,
 • dynamiczny rozwój,
 • nieustanne monitorowanie rynku w poszukiwaniu atrakcyjnych nieruchomości,
 • profesjonalna i kompetentna kadra,
 • kilkunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości,
 • zarządzanie nieruchomościami na najwyższym poziomie,
 • wysoka jakość usług,
 • oferowanie kompleksowych rozwiązań,
 • elastyczność oferty,
 • stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych.